Školní výlety

Prostředí vhodné i školy v přírodě, skupinové pobyty či sportovní soustředění

Tak jako každý rok i letos se na školské radě řeší, kam vzít studenty na nějakou exkurzi, výlet, zkrátka nějakou akci, kde by se měl šanci stmelit jejich kolektiv a kde by měli i učitelé šanci poznat své žáky v jiném světle než v tom, které na ně vrhá umělé osvětlení za školní lavicí. A funguje to samozřejmě i opačně. Studenti zase uvidí, že i učitel je jen člověk, že má koníčky, starosti a radosti podobné, jako mají oni sami. Takové akce, pokud jsou dobře zorganizované, mohou přinést velmi mnoho dobrého. Ale. Vždy je tu nějaké ale. Funguje to bohužel i opačně, pokud se zvolí špatné místo, pokud je organizace špatná, spíše to ublíží, než vykoná cokoliv dobrého. Takže, kam se letos vydat, to je ta první a nejzákladnější otázka. Dáme vám jeden tip, tak pečlivě čtěte dále.

Dobře zorganizované školní výlety, to je něco, co se každý učitel musí učit v rámci svého profesního růstu. Jak jsme si řekli, je to primárně o volbě místa a Máchovo jezero, respektive lokalita Staré Splavy, kterou vám nyní představíme, je ideální volbou nejen pro učitelky českého jazyka. Co vše se zde dá s žáky prožít? A co všechno vám chatová osada Elite může nabídnout?

  • Pohodlné ubytování i pro velké množství studentů
  • Čisté sociální zařízení
  • Jídelnu s barem a možnost až plné penze
  • Množství sportovního, kulturního a dalšího vyžití

V okolí je toho skutečně hodně k vidění, a tak nezáleží, jestli bude váš výlet či exkurze se zaměřením na český jazyk, zeměpis, historii nebo třeba fyziku. Nabídneme vám tu nejlepší základnu pro všemožné aktivity, nabídneme vám plná komfort pro to, aby celá akce mohla proběhnout na výbornou.

Tak co říkáte na naši nabídku? Co říkáte tomu, že svým studentům nabídnete právě Staré Splavy v těsné blízkosti Máchova jezera k tomu, aby budovali mezilidské vztahy v kolektivu a poznali zase kus ze svojí nádherné vlasti?

 

Fotogalerie:

Bezděz Hrad Houska Muzeum Čtyřlístek Rozhledna Jestřebí Staré Splavy Staré Splavy ZOO Liberec