Máchovo jezero

Znáte prostředí, kde máte blízko jak k vodě a přírodě, tak i české historii?

Když si chcete rozšířit obzory a když si chcete udělat výlet po krásách naší vlasti, trochu ji poznat, zjistit, jak by asi znělo v reálu slavné zvolání Hynku, Viléme, Jarmilo, tak byste rozhodně neměli vynechat prostředí Starých Splavů na březích krásného a historií opředeného Máchovo jezera.

A krásné Máchovo jezero vás může přivítat s otevřenou náručí jen a pouze díky naší nabídce, o které se můžete více dočíst na našem webu. Kdo u něj ještě nebyl, měl by tuto chybu jednoznačně a co nejdříve napravit.

Co vás tedy čeká:

  • Krásná příroda
  • Možnost vodních radovánek od rána do večera
  • Množství sportovního vyžití
  • Kultura a historie dýchající všude kolem
  • Množstvi turistických cest a cyklotras

Když si vyrazíte k nám, tak najdete to, co od správné dovolené očekáváte. Ať už jste zaměření na sport nebo naopak relaxaci či pokud se chcete naučit něco o naší bohaté historii, prostředí, kde budete ubytování, vám k tomu dodá potřebné zázemí. Prostorné chatky s verandou a chladničkou, jídelna s barem, společné sociální zařízení, připojení k bezdrátové síti a další a další možnosti, které vám usnadní pobyt u nás a umožní si ho pořádně užít, to vše můžete získat, pokud se rozhodnete poznat prostředí, o kterém básnil jeden z největších českých poetů vůbec.

Tak se nechte zlákat voláním jeho nesmrtelných veršů, zažijte na vlastní kůži to, co nikde jinde zažít nemůžete a přijeďte si k nám užít nezapomenutelné dny plné intenzivních zážitků!

Okolí Máchova jezera

V okolí naleznete hrady a památky:

Výlety:

Přidejte si nás do přátel na Facebooku

Facebook