Ubytování u Máchova jezera v chatkách

Jak u nás budete bydlet?

Jednou z nejdůležitějších otázek, které si každý dovolenkář musí položit je ta, jak v dané lokalitě, jak na daném místě, budou bydlet. Jak si také můžete užít pobyt, kde vás ubytují nevhodně, že? 

Podívejte se, co pro vás mohou udělat Staré Splavy a chatová osada Elite u Máchova jezera, jak báječné ubytování přímo u Máchova jezera si můžete u nás zařídit.

Abyste se během pobytu mohli mít skutečně co nejlépe, potřebujete mít zázemí, do kterého se budete rádi vracet, kde naleznete úkryt po dlouhém dnu stráveném turistikou, sportem nebo lenošením. Zkrátka a dobře, ať už budete dělat cokoliv, ať strávíte celý den ve vodě nebo půjdete objevovat přírodní krásy okolí Máchova jezera, budete mít vždy jistotu, že naše chatky vás přijmou s otevřenou náručí! A na co se tedy můžete těšit?

  • 4 lůžkové chatky s chladničkou
  • Jídelna s barem
  • Společné sociální zařízení v areálu
  • Ohniště 2x (možnost zapůjčení grilu)
  • Houpačky, prolézačky, pískoviště
  • V okolí další sportovní i rekreační vyžití (minigolf, trampolína, kolotoče, šlapadla, loďky, palvba parníkem)

A co stravování? V našem areálu naleznete jídelnu s barem, kde nabízíme plnou penzi i polopenzi. Budeme rádi, když ochutnáte naši báječnou kuchyni, která zachutná vám i celé vaší rodině.

Hledáte ubytování u Máchova jezera s dětmi?

Náš areál Elite je vybaven tak, aby si děti užily nejen vodní radovánky, ale zabavily se i na břehu. Pro vaše nejmenší jsou k dispozici různé prolézačky a pískoviště. Starší děti pak jistě ocení minigolfové nebo volejbalové hřiště či zapůjčení šlapadel. Náš areál využívají i děti v rámci školních výletů.

Na co všechno se tedy můžete těšit? Na uklizený areál se 48 chatkami s vlastní chladničkou, se zajištěným stravováním (dle objednávky) a společným sociálním zařízením přímo v areálu Elite, s množstvím hřišť, například volejbalovým nebo minigolfovým a dalšími možnostmi sportovního vyžití. Počítejte s krásnou přírodou, s klidem, při kterém můžete relaxovat, a dopřejte si i bohatý kulturní program, který v okolí Máchova jezera pulzuje snad po celý rok.

Levné Ubytování v chatkách na Máchově jezeře

Cena ubytování závisí na zvoleném termínu vašeho pobytu a také na tom, jak se budete chtít stravovat. Cena za noc v hlavní turistické sezóně (červenec–srpen) začíná od 350 Kč. Kompletní ceník ubytování v chatkách najdete zde.

Jak je vidět, zajistit si pobyt na Starých Splavech je zárukou bezvadně prožité dovolené. A to je přeci to, co chcete, nebo se pleteme? Chcete si užít každičký okamžik, a ten si u nás užijete! Přijeďte si k nám do chatové osady Elite!

Máchovo jezero ubytování a chatky jsou jistotou příjemného odpočinku a relaxace s rodinou či přáteli.