Rezervace

Rezervační formulář

Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:
Datum Od:
Datum Do:
Počet dospělých:
Počet dětí:
Věk dětí:
(odělený čárkami)
Ulice a číslo popisné:
(pro potvrzení objednávky)
Obec:
PSČ:
Mám zájem o:
Poznámka:

U nás si pobyt zajistíte velmi snadno

Užít si dovolenou, ať už jenom prodloužený víkend nebo třeba čtrnáct dní v kuse, to je otázkou vhodného výběru termínu a lokality a také toho, kdo jede s vámi. S výběrem partnera nebo parťáka na dovolenou vám moc neporadíme, to si musíte vyřešit sami, s čím vám však pomoci můžeme, to je výběr té nejlepší lokality a zabookování si správného termínu.

Lokalita Staré Splavy na Máchově jezeru vás překvapí svou vynikající polohou i možnostmi a příležitostmi, které nabízí všem svým návštěvníkům. Naším cílem je, aby se u nás každý cítil prostě dokonale. Ať už si vyrazíte na klidnou rodinnou dovolenou nebo si chcete trochu zařádit s partou přátel, jsme tou pravou volbou právě my!

Jednoduchá rezervace, kterou vám nabídnou naše přehledné internetové stránky, vám umožní trávit čas přemýšlením, co si ještě zabalit sebou a ne tím, že musíte ještě vyplnit to či ono a že musíte řešit další administrativní problémy. Papírování nemá nikdo rád a bohužel v současném světě se zdá, že ani nic jiného neexistuje.

Podívejte se na naše pečlivě spravované stránky a zjistíte, co všechno pro vás můžeme udělat, co všechno nabízíme:

  • 4lůžkové pokoje s verandou a vlastní chladničkou
  • Jídelna s barem
  • Volejbalové hřiště
  • Stolní tenis
  • Připojení k WiFi
  • Stolní tenis a mnoho dalšího

U nás je zkrátka pobyt možný jak v poklidu, s relaxací a večerním opékáním uzenin nad ohništěm, tak také sportovně a aktivně založená dovolená. Stačí si vybrat, stačí mít jasno v tom, co od kvalitního pobytu chcete. Prožijte ho v krásné přírodě, obklopeni přáteli, rodinou a dokonalou pohodou. Ozvěte se nám, vyberte si nejlepší termín a vašemu štěstí už nebude nic bránit.

Tak co říkáte naší nabídce? Co říkáte tomu ihned se k nám podívat, třeba do naší fotogalerie, abyste na vlastní oči mohli spatřit to, co vás u nás bude čekat?