Stravování

A co si dnes dáte dobrého k jídlu?

Jedním z velmi důležitých aspektů výběru dovolené je i to, co v daném místě budeme mít na výběr za jídla. Jaká je možnost, že se tam, kam se chystáme, dobře najíme, je pro nás velmi důležité. Je sice možné se stravovat jako pod stanem na vařiči a formou konzerv, ale přeci jenom, když to má být pořádná dovolená, mělo by její součástí být také pořádné jídlo. A proto my, v chatové osadě Elite na Starých Splavech, pro vás máme navařeno několik chutných možností, které si můžete užívat během vašeho pobytu u nás. Chtěli byste o nich slyšet více?

U nás totiž budete mít nejen možnost čistého ubytování v krásných chatičkách, ale také možnost cenově dostupného stravování. Nabízíme vám možnost:

  • Polopenze
  • Plné penze v případě větších skupin

 A co si pod tím můžete představit konkrétně?

  • Snídaně (bufetový stůl)
  • Teplá večeře s polévkou
  • Snídaně podáváme od 8:00 hod
  • Večeře od 18.00 hod

Jak vidíte, během dne si klidně můžete naplánovat výlety, sportovní, kulturní či jiné akce, ráno se u nás pořádně posilníte chutnou snídaní, díky které budete mít do celodenního programu dostatek sil a až se vrátíte, bude na vás čekat teplé jídlo ve formě kvalitní a vydatné večeře, při které zase doplníte síly po náročném dni plném nejrůznějších aktivit.

Mít možnost dobře a chutně se najíst, to představuje jídelna s barem, která je přímo v chatové osadě Elite. Nabídneme vám vlastně plný komfort a je jen na vás, které možnosti u nás využijete. Je samozřejmě také možné nakoupit si vlastní uzeniny a další pochutiny a užít si jejich chuť při opékání na přímém ohni. Zkrátka a dobře, každému, co je po chuti. Naše nabídka je prostě dokonalá, a je jen na vás, kdy se ji rozhodnete využít a v jaké míře budete čerpat z našich služeb.

Budeme se těšit na váš příjezd, budeme se těšit, až prvně ochutnáte to, co jsme si pro vás navařili!